top of page
Fotogalerie

Selský sen

Společenský Prostor, který se rozkládá na dvou patrech. Ve spodním patře se nachází hospůdka - společenská místnost - bar, kde se v letních dnech můžete schladit, či za nepříznivého počasí schovat a v zimě ohřát. Vstup do místnosti přímo ze dvora bez nutnosti přezůvek, bezbariérový, lze využít i samostatně, při nevhodném počasí. Součástí je kávovar, dřez, pípa. Je možné pronajmout venkovní prostory a hospůdku  samostatně. Na tomoto podlaží se zároveň nachází dvě toalety z toho jedna se sprchovým koutem. 

Po dřevěném schodišti vystoupáte do druhého patra, do prostoru bývalé půdy. Vstoupíte do prostřední místnosti - plně vybavené kuchyně. Po pravé i po levé straně se nacházejí dva pokoje, které je možno využít samostatně -  jsou plně uzavíratelné velkými trojkřídlími dveřmi. Západní místnost nabízí malebné výhledy na přilehlé pastviny a pasoucí se zvířata. Ve východním pokoji můžete střešním oknem pozorovat lesy a pastviny. Chcete velký sdílený prostor? Pak je možné trojkřídlé dveře plně otevřít a nabízí se Vám k využítí krásný opoenspace o velikosti 70m2. V západním pokojí lze vyžít "spní na hambálkách" - po dřevěném žebříku se dostanete do vyvýšeného patra s prostorem na spaní. Luxusní ležení pro pár a romanticky strávenou noc s výhledem na hvězdy či holčičí pyžamový mejdan,  kde se pohodlně vejdou až 4 osoby.

Pokoje Selského snu si můžete pronajmout klasicky check in - check out, nebo si je můžete pronajmout na workshopy či semínáře, kde pro Vás máme nabídku dopoledních, odpoledních či celodeních bloků dle ceníků. 


 

Zen Apartmán

Útulný, luxusně zařízený apartmán s dispozicí 2kk v nejvyšším patře hlavní budovy se samostatným vchodem. Do apartmánu vystoupáte po tradičních mlynářských schodech - z tohoto důvodu apartmán nedoporučujeme pro rodiny s dětmi mladšími 6 let. Za prosklenými vstupními dveřmi se nachází prostorná šatna. Dále pokračujete vlevo do kuchyně spojené s jídelnou na kterou pak navazuje útulný obývací pokoj s možností modifikovat si prostor dle Vašich potřeb díky chytře zvolenému nábytku. Dvě zdi jsou opatřené tabulovým nátěrem a vy si tak můžete kdykoliv zaznamenat své nápady, pokud prostory využijete k pracovním pobytům. Součástí je i kvalitní wifi připojení. V pravo od kuchyně naleznete oddělený pokoj se střešními okny. Rovněž zde naleznete i magnetickou tabuli. Genialita tohoto prostoru spočívá v tom, že je jen na Vás, jak si prostor uspořádáte. K dispozici jsou 4 tatami s futonovými matracemi z koňských žíní českého výrobce, pohodlná křesílka, konferenční stolky a praktická komoda. 
Součástí apartmánu je prostorná světlá koupelna s vanou a wc.
bottom of page