top of page

Farma Co-Za je místem, kde najdete vše, budete-li souznít!

Ať již farmu využijete na pobyt s noclehem, nebo jen na denní aktivity, můžete vybrat mezi několika zajímavými prostory, které se přizpůsobí vašim plánům a činnostem. 

IMG_8869.JPG

PIVNICE

V přízemí stodoly pod selským apartmánem naleznete prostornou společenskou místnost - pivnici. Místo stvořené pro milá setkání i workshopy či kreativní dílny. Nechybí pípa se třemi univerzálními bajonety, aby jste si mohli načepovat orosenou sklenici svého oblíbeného piva.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST V SELSKÉM APARTMÁNU

Hlavní místnost selského apartmánu je prostorově velkorysá a je vám k dispozici pro větší setkání, cvičení, workshopy a pracovní meetingy či teambuilding.  Je zde plně vybavená kuchyňka. Ideální prostor pro práci i relaxaci. K dispozici máte 10 neklouzavých podložek na cvičení, stolek, křesílka a spoustu prostoru, kde se můžete vyřádit

dle libosti.

UČEBNA/KANCELÁŘ V PODKROVNÍM APARTMÁNU

V zenovém apartmánu jsou dvě místnosti s posezením a tabulovými psacími plochami vybízející ke kreativní činnosti. Dokonalý prostor pro pracovní setkání na neutrální půdě. Ideální místo na nejrůznější komorní retreaty a terapie. Využít můžete i vybavenou kuchyňky. Moderní koupelna s vanou a toaletou je samozřejmostí.

VENKOVNÍ PROSTORY - KRUHOVKA

Jste-li milovníky práce, relaxu a kreativních činností na čerstvém vzduchu, užijte si bývalou kruhovku. Prostor ve tvaru kruhu, kde můžete cvičit sami nebo se svými zvířecími parťáky. Relaxovat, meditovat nebo třeba posedět u ohně. Je to jen na vás.

JÍZDÁRNA

Jste-li milovníky práce, relaxu a kreativních činností na čerstvém vzduchu, užijte si bývalou kruhovku. Prostor ve tvaru kruhu, kde můžete cvičit sami nebo se svými zvířecími parťáky. Relaxovat, meditovat nebo třeba posedět

u ohně. Je to jen na vás.

PŘIJEDE VÁS VÍCE/ AKCE

Farma je oblíbeným místem pro malé workshopy, teambuilding, školní i mimoškolní aktivity, poklidné praxe

a tréninky. Maximální počet účastníku závisí na domluvě s majiteli, dle aktuální kapacity a typu akce. Ale jsme zvyklí zde mít akce až o 20 lidech.

JÍDLO

Ve stodole i v podkroví je k dispozici vybavená kuchyňka. Jste-li milovníky vaření a kulinařiny, máte prostor si to užít a realizovat se. Jsme schopni také zařídit catering dle domluvy. V závislosti na ročním období a aktuálních možnostech jsme schopni vás potěšit domácími produkty z naší farmy jako je kváskový chléb, vajíčka,

domácí sýr a mléko.

VYBAVENÍ

Stále nacházíme další a další možnosti využití našich prostor a k tomu postupně přizpůsobuje zařízení a vybavení. 

 

Od těch tradičních: 

Peřiny, přikrývky, ručníky, vybavené kuchyňky, kávovary, varné desky, flipchart…

 

Až po ty méně tradičním a zábavné:

paddle board (na vodní nádrž)

ping pong stůl

šipky

mini fotbálek

badminton

trampolína

fotbalová branky  

plynový gril

přenosné ohniště

promítací plátno vhodné i pro venkovní použití

bottom of page